CO ROBIMY
Wydajemy kwartalnik poświęcony teatrowi offowemu!
„Nietak!t” to pismo wydawane przez Fundację Teatr Nie-Taki od 2010 roku. Jest „nie-takie” tematycznie i ideologicznie. Autorzy zajmują się teatrami, o których często nie można przeczytać w żadnym innym periodyku w języku polskim. Jeżdżą za tematami po najdalszych miastach i wioskach, w Polsce, Europie i świecie. Nie po to tylko, by szukać nowości, ale z przekonania, że wyprawa i spotkanie to wartości nieodzownie wpisane w pojęcie teatru. Z ich relacji powstaje gazeta dokumentująca obrzeża życia teatralnego, ale także przeciwstawiająca się teatralnym modom i scenicznej hochsztaplerce.
W NAJNOWSZYM NUMERZE
Marianna idzie na barykady
Rozmowa z Patrycją Kowańską
Śmierci nie ma
Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Fabryka Sztuki w Łodzi
„Śmierć na gruszy”, reż. Łukasz Kos
Generuj albo…
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Błądzących, Gardzienice, 28 września – 1 października 2017
Młody, prOFFesjonalny, świadomy
Rozmowa z Agatą Życzkowską