Patronaty

Aktualnie patronujemy:

 

TheBestOFF logo 4

 

Konkurs na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The best OFF” to nagroda teatralna, na jaką teatr offowy czekał od dawna. Pierwszy raz w historii polskiego offu powstaje ogólnopolski konkurs, który ma za zadanie wyłonić najlepsze premiery. Nagroda dla zwycięzcy? Rekomendacja do tournee po pięciu dużych instytucjonalnych scenach w kraju.

 

 

 

 

 

TyskiFestPerf

 

W swojej specyfice Tyski Festiwal Performance co roku stawia przed  artystami wyzwanie w postaci tematu festiwalu, z którym zaproszeni  performerzy muszą się zmierzyć. W tym roku motyw przewodni brzmi:  „T.ylko C.ztery R.zeczy” i będzie zobowiązaniem dla artystów do  wykorzystania w swoich działaniach tylko czterech przedmiotów.

 

 

 

MaszynaPszczynaKolejna edycja Festiwalu Maszyna Pszczyna będzie okazją zobaczenia  programu o poziomie artystycznym, który będzie mieć wymiar historyczny.

Wydarzenia udostępnione dzięki symultanicznemu tłumaczeniu na język migowy  oraz w pełnej audiodeskrypcji, touch tour, warsztaty teatralne dedykowane osobom z dysfunkcjami wzroku i słuchu dopełniają propozycję tegorocznej edycji festiwalu.

 

 

 

baner-nietakt.jpg

KONTRAPUNKT - Przegląd Teatrów Małych Form

KONTRAPUNKT to nie tylko sztuka teatru. To interdyscyplinarny festiwal, na którego tygodniowy program składa się kilkadziesiąt wydarzeń artystycznych. To kolejne, pozakonkursowe prezentacje spektakli oraz szeroki nurt OFF Kontrapunkt 2018, dedykowany teatrowi niezależnemu.

 

 

logo kolowrtek2018

„Kołowrotek” to festiwal popularyzujący spektakle, które są inspirowane kulturą ludową lub czepią z tradycji społeczności lokalnych.  Głównym celem festiwalu prezentacja dorobku artystycznego amatorskich, autorskich i niezależnych teatrów z terenu całej Polski,   a także stworzenie forum wymiany doświadczeń, poglądów pomiędzy twórcami i publicznością oraz integracja w twórczym działaniu. 

 

 

 


Jak dostać nasz patronat?

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym imprezy teatralne:

  • festiwale
  • konferencje, szkolenia, seminaria,
  • warsztaty

Oferujemy:

  • bezpłatną reklamę w kwartalniku teatralnym "nietak!t"
  • zamieszczenie banneru reklamowego na naszej stronie internetowej w dziale patronaty
  • promocję wydarzenia na łamach naszej strony i na facebooku


Ofertę objęcia patronatem imprezy prosimy nadsyłać na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,

wraz z opisem imprezy, zdjęciami lub innymi formami reklamowymi.

 

template Joomla